Для школярів створили відеоурок про здоров’я «Одяг, вакцинація та інфогігієна: як людство протидіє загрозам здоров’ю»

30 Травня 2024, 09:11
Для школярів створили відеоурок про здоров’я «Одяг, вакцинація та інфогігієна: як людство протидіє загрозам здоров’ю» 363
Для школярів створили відеоурок про здоров’я «Одяг, вакцинація та інфогігієна: як людство протидіє загрозам здоров’ю»

У ЮНІСЕФ створили відеоурок для школярів про здоров’я «Одяг, вакцинація та інфогігієна: як людство протидіє загрозам здоров’ю».

Цей урок – інтерактивний та цікавий спосіб поговорити із дітьми про вакцинацію, важливість захисту людини від інфекційних захворювань та інформаційних фейків, зазначають у «ЮНІСЕФ Україна».

ЮНІСЕФ створив його у партнерстві з Урядом Канади, Міністерством охорони здоров'я та Центром громадського здоров’я, щоб діти отримали науково точну та правдиву інформацію.

Відеоурок можна показати учням і окремо матеріали для проведення уроку в аудиторії. Також урок буде корисним і для батьків, щоб передати важливі знання дітям.

«Яким був перший захист людини, який ми з вами використовуємо й до сьогодні? Зрештою кого і від чого захищають маски? Чому краще вакцинуватись, ніж перехворіти? Відповіді на ці та інші питання можна знайти у відеоуроці. Провідниками у світ наукових фактів стала медична експертка ЮНІСЕФ Україна Kатерина Булавінова, а допомогли їй відомі блогери та громадські активісти – TUMAZAR Назар Туманюк, Ellevika та Анна Крижанівська з молодіжної ради ЮНІСЕФ в Україні», – зазначають у Юнісеф. 

Матеріали для проведення уроку можна знайти за посиланням. 

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024
24.06.2024