Екстренки Закарпаття, Львівщини, Миколаївщини та Херсонщини отримають унікальні автівки від Канади

29 Травня 2024, 17:11
Екстренки Закарпаття, Львівщини, Миколаївщини та Херсонщини отримають унікальні автівки від Канади 1352
Екстренки Закарпаття, Львівщини, Миколаївщини та Херсонщини отримають унікальні автівки від Канади

Канадсько-Українська фундація (Canada-Ukraine Foundation) передала Україні 10 машин швидкої медичної допомоги класу С Ford Transit 2023 року випуску, виготовлені спеціально для потреб транспортування важкохворих пацієнтів.

Машини мають повну комплектацію та необхідне медичне обладнання, повідомили у МОЗ. 

«В умовах постійних обстрілів та бомбардувань з боку ворожої армії та прицільних руйнувань медичної інфраструктури ми робимо все для того, щоб забезпечити медичну допомогу для наших пацієнтів. Ефективна та якісна робота служб екстреної медичної допомоги є критично важливою. Це про збереження життя та здоровʼя величезної кількості людей. Вдячний всім партнерам, які допомагають нам підтримувати роботу “екстренки”, зокрема оновлювати автопарк, який, на жаль, також часто стає мішенню для ворога. Десять “швидких” класу С, закуплені завдяки пожертвам громадян Канади, обладнані всім необхідним для транспортування важкохворих пацієнтів та підсилять центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф семи областей України», — розповів міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко.  

Міністерство охорони здоров’я України використає ці авто для розбудови національної системи медицини катастроф. 

«Швидкі» вже розподілені між центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Закарпатської, Львівської, Чернігівської, Сумської, Миколаївської, Херсонської та Хмельницької областей.

Проєкт реалізували за пожертви громадян Канади.

«Велика вдячність всім громадянам Канади та людям, які постійно або тимчасово проживають в Канаді. Своїми діями та фінансовими пожертвами ви підтримуєте Україну в цей складний час. Ваш внесок робить нас сильнішими разом!» — зазначила Почесна консулка Канади Оксана А. Винницька-Юсипович.

Загалом за період воєнного стану Канадсько-Українська фундація передала для потреб охорони здоров’я 24 автомобілі, 100 апаратів штучної вентиляції легенів та медичні вироби для закладів охорони здоров’я.

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024