Уродженка Закарпаття повернутися зі Швейцарії і народила п’яту дитину у «швидкій» біля церкви

29 Травня 2024, 15:54
Уродженка Закарпаття повернутися зі Швейцарії і народила п’яту дитину у «швидкій» біля церкви 402
Уродженка Закарпаття повернутися зі Швейцарії і народила п’яту дитину у «швидкій» біля церкви

На Закарпатті медики швидкої прийняли у жінки п'яті пологи в дорозі.

Виклик до медиків про те, що у жінки це – п’яті пологи, перейми тривають вже 1,5 години, надійшов із села Холмок о 4.15 ранку, повідомили на сторінці «103 Закарпаття».

22-річна жінка розповіла лікарю екстренки, який прибув на виклик, що повернулася зі Швейцарії, щоб народити вдома. Проте не очікувала на такий стрімкий розвиток подій.

Лікар Роман Лемак, фельдшерка Уляна Григор’єва та водій Берталон Ковач зрозуміли, їх очікує справжній екстрим, бо родова діяльність у породіллі прискорилася і хоч мчали, як то кажуть, на всіх парах, до пологового не встигали.

Але маля вибрало для народження непогане місце. Авто зупинили напроти собору на проспекті Свободи. І медики прийняли пологи. Дитинка народилась здоровою – 10 із 10 балів по шкалі Апгара.

Провівши всі належні в таких випадках маніпуляції, бригада транспортувала вже двох пацієнтів – маму і немовля – до Ужгородського пологового будинку.

Це було урочисте закінчення святкової зміни. Напередодні працівники екстренки приймали вітання з нагоди свого професійного свята.

Серед відзначених грамотами були і двоє фахівців з екіпажу бригади № 302 – лікар Роман Лемак і водій Берталон Ковач.

Одразу після урочистостей заступили на робочу зміну.

«Зміна була гаряча. Довелось і на ДТП виїжджати, і травмованим після бійки допомогу надавати, і пологи над ранок у машині приймати», – розповідає Роман Лемак.

Але така вже в них служба – рятувати життя і забезпечити допомогу кожному, хто її потребує.

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024
24.06.2024