Медичні патронажні команди Волині отримали компʼютерне обладнання від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

29 Травня 2024, 11:09
Медичні патронажні команди Волині отримали компʼютерне обладнання від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) 530
Медичні патронажні команди Волині отримали компʼютерне обладнання від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Для успішного впровадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів в межах реалізації програми «Турбота з народження вдома» патронажні команди Волині отримали компʼютерне обладнання від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Про це повідомили в управлінні охорони здоров'я Волинської ОВА. 

«Турбота з народження вдома» — це спільна програма Міністерства охорони здоров’я України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка передбачає впровадження системи домашніх візитів лікаря чи сестри медичної до сімей з дітьми від народження до трьох років, з метою покращення надання медико-соціальної допомоги родинам та спрямована на зменшення дитячої смертності, захворюваності, підвищення ранніх виявлень затримок розвитку та відповідних корекцій.

Програма вже працює у 15 закладах охорони здоров’я Волинської області, а медичні працівники, які здійснюють патронаж, пройшли відповідне навчання.
Оскільки технології відіграють ключову роль у забезпеченні оперативності та ефективності медичної допомоги, то завдяки отриманим ноутбукам патронажні команди зможуть краще координувати свою роботу, оперативно обмінюватися інформацією та впроваджувати нові підходи до догляду за дітьми.
Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром