У Львівській лікарні народилася дівчинка-богатирка

28 Травня 2024, 14:56
У Львівській лікарні народилася дівчинка-богатирка 466
У Львівській лікарні народилася дівчинка-богатирка

Дівчинка-богатирка вагою понад 5,5 кг з'явилася на світ у Лікарні Святої Анни Першого медоб’єднання Львова

Батьки новонародженої: 24-річна Христина та 25-річний Тарас Артишки із села Кротошин Львівської області, повідомили Район.Медицина у Першому медичному об'єднанні Львова.  

Побралася молода пара торік у серпні. І того ж місяця новоспечені чоловік та дружина дізналися, що в них буде дитина. Новині обидвоє дуже зраділи. 

«Вагітність протікала без проблем, животик ріс поступово. Багато хто очікував, що буде двійня. Але я знала, що буде одна дівчинка. Перед пологами нам прогнозували вагу 4 кілограми», – розповідає породілля.

На 41-му тижні вагітності у Христини нарешті почалися перейми. Довірити свої перші пологи молода жінка вирішила спеціалістам Лікарні Святої Анни. Наші акушери-гінекологи спершу хотіли пустити Христину в природні пологи, бо гадали, що вага немовляти близько чотирьох кілограмів. Однак обстеження показало, що дитина значно більша і перевищує розмір пологових шляхів. Лікарі зважили всі «за» і «проти» та ухвалили рішення про проведення кесаревого розтину.

Дівчинка з’явилася на світ 20 травня. Її вага при народженні становила 5550 грамів, а зріст - 60 сантиметрів. Щасливі батьки вирішили назвати донечку Златою і пообіцяли своєму лікарю невдовзі повернутися за хлопчиком.

Львівські спеціалісти кажуть, що малюки з великою масою тіла становлять близько 6-10% від загальної кількості новонароджених в лікарні. Але Злата своїми богатирськими вагою і зростом здивувала навіть бувалих акушерів-гінекологів.

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024
24.06.2024