На Одещині зросла кількість хворих на кишкові інфекції та кашлюк

28 Травня 2024, 13:09
На Одещині зросла кількість хворих на кишкові інфекції та кашлюк 346
На Одещині зросла кількість хворих на кишкові інфекції та кашлюк

На Одещині захворюваність на гострі кишкові інфекції, у порівнянні з попереднім тижнем, зросла на 21%, у тому числі серед дорослого населення – на 39%, серед дитячого – на 10%.

Про це повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб. 

Вірусний гепатит, повітряно-крапельні інфекції реєструвались спорадичними випадками (вірусний гепатит, епідпаротит, кір, краснуха, скарлатина) або не реєструвались зовсім (дифтерія, правець).

Зареєстрували один випадок підозри на кір у місті Одесі. Захворіла дитина 7 років, організована, щеплена проти кору згідно з календарем профілактичних щеплень.

На звітному тижні зареєстрували 47 випадків підозри на кашлюк, що у 2,7 раза більше ніж на попередньому тижні (17 випадків). Випадки зареєстровані в Ізмаїльському районі (20 випадків), Одеському (15), Болградському (6), Подільському (5) та Роздільнянському (1). Захворюваність реєструвалась спорадичними випадками.

Захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) відповідала сезонному рівню.

Захворюваність на COVID-19 зросла на шість випадків (22 проти 16). Серед захворілих, як і зазвичай, переважало доросле населення (до 88%). Важких форм перебігу захворювання та летальних випадків не зареєстрували.

За даними моніторингу за звітний тиждень 107 осіб отримали укуси тваринами, що на 35% більше ніж на попередньому тижні (79 укусів). Випадків сказу серед людей не зареєстровано.

Санітарно-епідемічна ситуація залишається на постійному контролі, зазначають фахівці. 

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024