На Закарпатті працівників екстреної медичної допомоги привітали зі святом

28 Травня 2024, 12:13
На Закарпатті працівників екстреної медичної допомоги привітали зі святом 429
На Закарпатті працівників екстреної медичної допомоги привітали зі святом

Керівники Закарпаття привітали працівників екстреної медичної допомоги із професійним святом.

Вітали медиків голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай та голова ОВА Віктор Микита, повідомили у Закарпатській обласній раді. 

Робота у «швидкій» – благородна, вкрай необхідна та героїчна. Працівники екстреної медичної допомоги завжди першими приходять на допомогу людям. Так само першими вони беруть на себе відповідальність за порятунок людського життя. Від їхнього професіоналізму залежить в буквальному сенсі найцінніше – життя людини.

«У мирні часи — це важка праця, – відзначив голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай. – Під час війни — щоденний героїзм. З часу повномасштабного російського вторгнення медики екстреної медичної допомоги одними з перших вступають у бій зі смертю від куль, уламків снарядів та вибухів. Ризикують своїм життям для порятунку інших, часто роблячи неможливе».

Роман Сарай побажав медикам міцного здоров’я, наснаги, поваги, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя. Щоб їхня праця ніколи не залишалася непоміченою, а слова подяки звучали якомога частіше!

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024