Волинянин, який три тижні був на апараті ШВЛ у Рівненській лікарні, п'є каву та готується танцювати

27 Травня 2024, 17:23
Волинянин, який три тижні був на апараті ШВЛ у Рівненській лікарні, п'є каву та готується танцювати 497
Волинянин, який три тижні був на апараті ШВЛ у Рівненській лікарні, п'є каву та готується танцювати

У Рівненській обласній лікарні врятували життя волинянину після аварії.

Про порятунок чоловіка розповіли на сайті Рівненської обласної клінічної лікарні. 

Три тижні на апараті штучної вентиляції легень, дихання через трахеостому (трубка, встановлена в отвір у шиї, що з’єднується з трахеєю), а вже за кілька годин після її видалення пʼє каву та готується танцювати на власному дні народження. Пацієнт Обласного центру кардіоторакальної хірургії Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка після складного та тривалого лікування розповідає про те, як себе почуває.

Пан Іван родом з Волині, через перевтому заснув за кермом, втратив керування, внаслідок чого й отримав важкі травми грудної клітини та кінцівок. На початку травня пацієнта із політравмою, забоєм серця, легень, множинними переломами у вкрай важкому стані перевели до Рівненського медзакладу із районної лікарні. 59-річний чоловік не міг самостійно рухатися, дихати. Близько трьох тижнів був підключений до апарату штучної вентиляції легень.

«Сьогодні дихаю самостійно, хоч і важко, але вже все в мене добре. Буду доліковувати ногу. Дякую медперсоналу, усім черговим лікарям, Мегері Володимиру Євгеновичу. Все класно, дякую. Бажаю всім родинам швидкої Перемоги, добробуту, достатку, здоров’я», – говорить пацієнт.

Наразі чоловік самостійно дихає, розмовляє та переведений до іншого медзакладу, де продовжить лікування і відновлення, адже має чимало планів на найближче майбутнє. Восени вже запланував танцювати разом із коханою жінкою під час святкування у родинному колі з нагоди дня народження та заручин.

Своєму одужанню пацієнт завдячує персоналу обласного центру кардіоторакальної хірургії: завідувачу центру Олегу Кобзєву, анестезіологам – Володимиру Мегері, Кирилу Старову, Катерині Дерезенко, Христині Вахнівській, Юрію Левшуку, старшій медичній сестрі Наталії Апціаурі, медичним сестрам – Катерині Косюзі, Наталії Чирук, Інні Ражик, Тетяні Варещагіні, Ользі Олексієвець, Дмитру Журавльову, та молодшому медперсоналу – Оксані Поліщук, Вірі Гуменюк, Світлані Нероді, Валентині Онищук, Ользі Литвинчук.

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024
24.06.2024