Людей, які мають ампутацію внаслідок війни, менше, ніж можна собі уявити, - Міноборони

26 Травня 2024, 10:14
Людей, які мають ампутацію внаслідок війни, менше, ніж можна собі уявити, - Міноборони 450
Людей, які мають ампутацію внаслідок війни, менше, ніж можна собі уявити, - Міноборони

В центрах реабілітації в Україні потреба в протезуванні нижча, ніж можна було б очікувати. Така кількість ампутацій серед постраждалих від війни відображає ефективність догоспітальної медичної допомоги, яка дозволяє зберегти не тільки життя, а й функціональність кінцівок. 

Про це розповіла заступниця міністра оборони України з питань соціального розвитку Наталія Калмикова під час брифінгу, пише «УНН»

За словами Калмикової, не в усіх центрах реабілітації є протезисти і можливість протезуватися, але це і не є необхідністю.

«Я не можу, на жаль, назвати цифри людей, які мають ампутацію в нас в Україні внаслідок війни, але насправді ці цифри, набагато менше, ніж ми собі можемо уявити. І це хороша історія про те, що наша допомога медична на догоспітальному етапі дає можливість зберігати людям не тільки життя, а і функціональність кінцівок», – сказала заступниця міністра.

Нагадаємо, Україна планує побудувати розгалужену систему реабілітації, яка включатиме понад 250 багатопрофільних медичних закладів та шість спеціалізованих монопрофільних установ, взявши за основу ізраїльську модель.

Читайте також: В Україні офіційно зареєстрували понад 23 тисячі людей із діагнозом ПТСР, – Ляшко

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024