Для кластерних та надкластерних лікарень закуплять медичне обладнання

25 Травня 2024, 14:36
Для кластерних та надкластерних лікарень закуплять медичне обладнання 1623
Для кластерних та надкластерних лікарень закуплять медичне обладнання

Для кластерних та надкластерних лікарень закуплять медичне обладнання.

Відповідні зміни внесли до переліку лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, що закуповуються коштом державного бюджету для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, повідомили у МОЗ

Прийняття таких змін сприятиме своєчасному постачанню необхідного обладнання, що своєю чергою забезпечить надання ефективної та якісної медичної допомоги пацієнтам.  

Відповідно до документа для спроможної мережі лікарень будуть придбані лапароскопічні стійки, що дозволить покращити якість надання медичних послуг. Використання такого обладнання дає змогу хірургам працювати ефективніше, скорочуючи тривалість операції та зменшуючи травматизацію пацієнта під час проведення хірургічного втручання.  

Закупівля медичного обладнання також буде здійсненна для оснащення лабораторій Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками для нагляду за якістю лікарських засобів відповідно до вимог методів контролю якості Державної фармакопеї України, Європейської, Британської фармакопеї та фармакопеї США.

Додатково придбають обладнання для центру дитячої кардіології та кардіохірургії та окремих державних закладів охорони здоров’я. 

Читайте такожВ Україні лікарі провели понад 10 тисяч віддалених діагностик вагітних з використанням телемедицини

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024