Де знайти приватного сімейного лікаря та укласти з ним декларацію

24 Травня 2024, 15:53
Де знайти приватного сімейного лікаря та укласти з ним декларацію 1668
Де знайти приватного сімейного лікаря та укласти з ним декларацію

Часто пацієнти питають, де знайти сімейного лікаря чи лікарку, які працюють у приватній клініці або як ФОП та з якими можна укласти декларацію, щоб обслуговуватися безоплатно. Приватні центри є в багатьох містах України, і щороку кількість укладених договорів із НСЗУ зростає. Але не кожен лікар-ФОП або приватний центр мають укладені контракти із НСЗУ.

Тож на сторінці «НСЗУ для пацієнта» розповідають, як дізнатися, які саме з них надають первинну медичну допомогу за договором із Національною службою здоров’я.

  • Відкрийте сайт НСЗУ. Вам потрібен дашборд «Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги».

  • Відкрийте першу сторінку, це є власне карта.

  • У фільтрі ліворуч «Форма власності» оберіть один із двох або одразу обидва пункти: «Приватна (без ФОП)», «ФОП». Станом на 19 травня 413 надавачів приватної форми власності та 850 ФОП мають договори із НСЗУ за пакетом первинної медичної допомоги.

  • У фільтрі ліворуч оберіть необхідний населений пункт. Одразу побачите кількість місць надання первинної медичної допомоги. А в таблиці під мапою міститься інформація про адреси та контакти медзакладів, а також кількість лікарів, які працюють там з пацієнтами.

Після вибору надавача медичної допомоги праворуч від карти відобразяться лікарі, які там працюють. Там буде інформація про ПІБ лікаря, спеціалізацію (сімейний лікар, терапевт чи педіатр). Також ви побачите кількість декларацій, які вже має лікар.

Якщо в колонці «Ліміт» ви бачите такий символ ↑, то це може свідчити про те, що лікар укладає декларації з новими пацієнтами. А цей символ ∨ говорить про те, що лікар чи лікарка вже набрали ліміт декларацій.

У будь-якому разі радимо зателефонувати до медичного закладу, щоб запитати, чи укладає певний лікар декларації з новими пацієнтами.

Якщо ви не маєте змоги скористатися дашбордом, зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ. Номер 16-77 є безкоштовним. Оператор контакт-центру допоможе знайти необхідну інформацію.

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024