На Закарпатті фахівці дезінфікують паркові та будинкові зони, аби убезпечити від трансмісивних інфекцій

24 Травня 2024, 13:32
На Закарпатті фахівці дезінфікують паркові та будинкові зони, аби убезпечити від трансмісивних інфекцій 607
На Закарпатті фахівці дезінфікують паркові та будинкові зони, аби убезпечити від трансмісивних інфекцій

Фахівці філій Закарпатського обласного центру контролю та профілактики хвороб проводять дезінфекційні, дезінсекційні та дератизаційні заходи, щоб запобігти розповсюдженню комах, які можуть бути переносниками трансмісивних інфекцій.

Про це повідомили на сторінці установи у фейсбуці

Фахівці Мукачівської філії разом з представниками ТОВ «УК»НАВІБУД» та ОСББ регулярно проводять огляд зелених паркових зон, а також підвальних приміщень та сходових клітин житлових будинків. При цьому, у разі потреби надають рекомендації щодо проведення відповідних заходів з впорядкування та дезінсекції, аби запобігти розмноженню та розповсюдженню популяцій синантропних комах, які можуть бути переносниками трансмісивних інфекцій.

Фахівці відділення профілактичної дезінфекції Виноградівської філії Ганна Товт та Ольга Роман на замовлення Виноградівської міської ради провели профілактичні дезінсекційні заходи, аби винищити комах та інших членистоногих (кліщів, комарів, тощо), які мають епідеміологічне значення. Заходи провели на центральній площі, в скверах і на дитячому майданчику біля ВВТШО «Гроно» у вечірній час.

Фахівець відділення дезінфектології Ужгородської філії Яворська Т.Д. провела роботи по прикінцевій дезінфекції в осередку гастроентероколіту в закладі дошкільної освіти Ужгорода.

Що собою являє дезінфекція та дезінсекція?

Дезінсекція — комплекс профілактичних і винищувальних заходів для регулювання чисельності комах та захисту від них. У комплекс дезінсекційних заходів входять профілактичні та винищувальні заходи.

Дезінфекція – комплекс заходів, спрямованих на знищення патогенних мікроорганізмів на поверхнях різних об’єктів навколишнього середовища. Дезінфекція виконує одну із найважливіших функцій в профілактиці інфекційних захворювань. Від якості дезінфекційних заходів іноді залежить здоров’я і життя багатьох людей.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024