Закарпатська ОДА надає 100 тисяч гривень сім'ям загиблих учасників бойових дій

23 Травня 2024, 17:46
Закарпатська ОДА надає 100 тисяч гривень сім'ям загиблих учасників бойових дій 283
Закарпатська ОДА надає 100 тисяч гривень сім'ям загиблих учасників бойових дій

Під головуванням Ольги Олексик засідала постійна комісія Закарпатської обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей. Участь у засіданні узяв заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук.

 Про це йдеться на сайті Закарпатської обласної ради.

Члени комісії погодили питання надання одноразової допомоги розмірі 100 тисяч гривень сім’ям у загиблих мешканців Закарпатської області – учасників бойових дій в період запровадження воєнного стану відповідно до Регіональної програми соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023-2024 роки, затвердженої розпорядженням Закарпатської ОВА.

 Комісія також прийняла до відома звіти комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Закарпатської області щодо виконання фінансових планів за І квартал 2024 року. Депутати рекомендували керівникам закладів покращити роботу із залученням додаткових коштів за рахунок надання платних послуг.

 Депутати розглянули низку листів, що надійшли до постійної комісії. По кожному зі звернень комісія прийняла відповідне рішення. У роботі комісії взяли участь депутати Євген Мешко, Єлизавета Біров, та Василь Скрип

Коментар
16/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024