Луцький реабілітаційний центр отримає новітнє обладнання від ЄС

21 Травня 2024, 09:14
Луцький реабілітаційний центр отримає новітнє обладнання від ЄС 445
Луцький реабілітаційний центр отримає новітнє обладнання від ЄС

Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької громади отримає Інтерактивну лабораторію аналізу ходи в реальному часі. 

Це стало можливим внаслідок підписання Партнерської угоди в рамках проєкту TransCare із Центром охорони здоров’я у місті Седльце (Мазовецьке воєводство, Республіка Польща), повідомили у Волинській ОВА. 

Проєкт TransCare (транскордонне співробітництво в галузі охорони здоров'я та паліативної допомоги) – один із семи проєктів Волині, які отримають грантове фінансування за темою «Здоров’я» від Програми Interreg NEXT «Польща – Україна 2021-2027».

Супровід проєктів міжнародної технічної допомоги області здійснює департамент економічного розвитку зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів Волинської ОДА. Захищала проєкти з охорони здоров'я та представляла Волинь на конкурсному відборі у грудні 2023 року начальниця відділу міжнародної технічної допомоги управління зовнішніх зносин та міжнародної технічної допомоги департаменту економічного розвитку зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів ОДА Олена Бегаль.

 

Завдяки Партнерській угоді та отриманого фінансування для КП «Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади» планується закупівля новітнього дороговартісного реабілітаційного обладнання – Інтерактивної лабораторії аналізу ходи в реальному часі.

Дане обладнання буде використовуватись у закладі для реабілітації осіб з захворюваннями нервової системи та опорно-рухового апарату, травмами та пораненнями, отриманих внаслідок військових дій.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром