За чиї кошти проходить лабораторне обстеження на гормони щитоподібної залози

20 Травня 2024, 14:43
За чиї кошти проходить лабораторне обстеження на гормони щитоподібної залози 357
За чиї кошти проходить лабораторне обстеження на гормони щитоподібної залози

Необхідні лабораторні дослідження оплачує Національна служба здоровʼя України за Програмою медичних гарантій. 

Обстеження на гормони включені у пакет «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах». Пацієнт не має за них додатково платити. Це вже зробила держава в особі НСЗУ, повідомили в установі.

До переліку безоплатних гормональних досліджень входять: тироксин (Т4 загальний, Т4 вільний), трийодтиронін (Т3 загальний, Т3 вільний), тиреотропний гормон (ТТГ), тиреоглобулін (ТГ), паратгормон (ПТГ), інсулін, кортизол (гідрокортизон), соматотропний гормон (соматотропін, СТГ); пролактин; вазопресин (АДГ); норадреналін; хромогранін; тестостерон; естрадіол; інсуліноподібний фактор росту -1 (ІФР-1).

Докладніше про послуги, які включені у пакет, а також про вимоги до надавачів — на сайті НСЗУ в розділі «Контрактування» / «Контрактування 2024» / «Вимоги ПМГ 2024» (п.27).

А де можна перевірити, чи укладала договір лікарня?

Перевірити наявність у медичного закладу договору із НСЗУ на відповідний пакет послуг можна за допомогою двох аналітичних панелей (дашбордів) на нашому сайті: дашборд «Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій»; дашборд «Стан подання пропозицій закладами охорони здоров`я на укладення договорів з НСЗУ за програмою медичних гарантій».  

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024
24.06.2024