У Рівному відбувся тренінг «Імунізація на практиці» для лікарів та медичних сестер первинної ланки

19 Травня 2024, 15:29
У Рівному відбувся тренінг «Імунізація на практиці» для лікарів та медичних сестер первинної ланки 445
У Рівному відбувся тренінг «Імунізація на практиці» для лікарів та медичних сестер первинної ланки

На базі Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб відбувся тренінг «Імунізація на практиці» для лікарів та медичних сестер первинної ланки.

Відбувся тренінг 15-17 травня, який провели спільно з Департаментом цивільного захисту та охорони здоров'я населення РОДА, повідомили у Рівненському ОЦКПХ.

Медики навчалися розміщувати імунобіологічні препарати в холодильному обладнанні з урахуванням чутливості вакцин до дії низьких та високих температур, складати плани заходів на випадок виникнення аварійних ситуацій, працювати з пристроями реєстрації температури. Спільно з колегами переглядали відеоматеріали з демонстрацією практичних навичок, проводили групові дискусії.

Медики мали змогу обговорити принципи комунікації з громадами. Учасники брали активну участь у практичних завданнях — моделювали ситуації, котрі трапляються в повсякденній роботі (візит до лікаря мами, котра має намір зробити дитині щеплення; спілкування з людьми, які вагаються щодо важливості проведення вакцинації).

А також дізналися про:

  • зміни до нормативної бази імунізації;

  • правила проведення температурного моніторингу «холодового ланцюга»;

  • аварійні ситуації;

  • мікропланування щеплень;

  • техніку проведення безпечних ін’єкцій.

Чимало інфекційних захворювань нині викорінені в багатьох країнах світу завдяки успішним кампаніям з імунізації населення.

Навчальні заходи проводяться задля того, аби підвищити рівень обізнаності медичного персоналу, мотивувати медиків проводити профілактичну роботу, пояснити основні принципи комунікації з громадами, аби підвищити таким чином охоплення вакцинацією населення.

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024
24.06.2024