На Одещині зареєстрували п'ять нових випадки з підозрою на кір

14 Травня 2024, 12:13
Кір 396
Кір

На Одещині протягом тижня зареєстрували п'ять випадків підозри на кір: в  Ізмаїльському районі – чотири випадки, Одеському – один випадок.

Про це повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб. 

З початку року в області лабораторно підтвердили 11 випадків кору, у тому числі сім дітей (Одеський район – шість, у тому числі в місті Одеса – чотири,  Ізмаїльський – три та Березівський – один випадок). Із захворілих щеплені згідно з віком шість людей, п'ятеро – не щеплені.

На минулому тижні зареєстрували два завізних випадки кору в Ізмаїльському районі (Ізмаїльська міська територіальна громада) в одному сімейному осередку. Захворіло подружжя, які разом з трьома дітьми мешкали протягом останніх двох років в Румунії (м. Констанца). Дружина щеплена проти кору, у чоловіка щеплювальний статус невідомий; троє дітей щеплені згідно з календарем профілактичних щеплень.

За даними епіданамнезу встановили, що родина прибула до м. Ізмаїл 30 квітня цього року. Через декілька днів у батька та матері з’явились симптоми захворювання. 

Наразі хворі проходять лікування в інфекційному відділенні Ізмаїльської лікарні. Діагноз підтвердили лабораторно вірусологічна лабораторія ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ». В осередку  проводяться всі необхідні профілактичні та протиепідемічні заходи.

Читайте також: З початку року в Україні зафіксували 23 випадки захворювання на кір: як щеплення КПК захищає організм

В Одеському районі зафіксували підозру на кір у 15-річної щепленої дівчини

Коментар
16/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024