У Луцьку мам навчали піклуватися про своє ментальне здоров’я. ФОТО

14 Травня 2024, 13:22
У Луцьку мам навчали піклуватися про своє ментальне здоров’я 268
У Луцьку мам навчали піклуватися про своє ментальне здоров’я

У Луцьку у центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбувся захід «Територія ментального здоров’я». Подію організували у День матері, адже її мета – привернення уваги та популяризація відповідального ставлення у мам до свого ментального здоров’я.

Під гаслом «Турбуємось про тих, хто турбується про всіх» захід об’єднав багатодітних матерів, родини військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб, повідомляє Волинська ОВА. 

Подія розпочалася із вітальних слів співорганізаторів, серед яких регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Наталія Коструба.

«Ментальне здоров’я матері – це важлива складова здоров’я дитини та благополуччя сім’ї. Здорові діти – майбутнє нашої держави. Тож запрошую усіх до нових знань та навичок у сфері ментального здоров’я та психоемоційного розвантаження, що можна отримати на локаціях "Території ментального здоров’я"», – сказала Наталія Коструба.

Водночас голова ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Волинській ОДА Ірина Пилипенко акцентувала увагу на важливості турботи про ментальне здоров’я та психологічну підтримку вразливих категорій населення.

Захід проходив за умов дотримання всіх норм безпеки просто неба у форматі квесту. У програмі події відбулися:

– «Стежка Ментального здоров’я», де усі охочі знайомилися з техніками самодопомоги під час стресу.

– Арт-терапія. Тут учасники та учасниці дізнавалися, як за допомогою творчості покращити свій емоційний стан та подолати стрес. Арт-терапевтичні прийоми демонстрували представники благодійного фонду «Робимо добро дітям».

– На спортивній локації відбувалась руханка для дорослих та дітей від тренера центру «Спорт для всіх».

– На ще одній локації волинські піротехніки навчали дітей правилам мінної безпеки.

Також для діток діяли бульбашкове шоу та арт-терапевтичний куточок.

Захід відбувся у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що ініційована  першою леді України Оленою Зеленською.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром