У селищі на Ковельщині понад 80 людей скористалися послугами «Території здоров’я»

09 Травня 2024, 15:43
У селищі на Ковельщині понад 80 людей скористалися послугами «Території здоров’я» 451
У селищі на Ковельщині понад 80 людей скористалися послугами «Території здоров’я»

У селі Луків, що на Ковельщині, в межах проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії з нагоди місячника обізнаності про меланому відбувся виїзний захід «Території здоров’я».

Про це повідомили у Волинському обласному центрі контролю та профілактики хвороб. 

Вакцинальний автобус установи продовжує виїзди у сільську місцевість, щоб медичні послуги стали доступніші для мешканців  віддалених населених пунктів. 

Але місцевими жителями не лише про це розповіли фахівці Ковельського районного відділу на «Території здоров’я». Говорили про профілактику серцево-судинних захворювань та цукрового діабету (здорове харчування, відмова від куріння, фізична активність та ін.). Також вони спілкувалися про колективний імунітет і чому потрібно охопити щепленнями якомога більше дітей. Адже завдяки цьому зменшується кількість невакцинованих і, таким чином, знижується ризик поширення хвороб.

Цього дня мешканці селища Луків отримали щеплення, передбачені національним календарем. А саме, зробили дев'ять щеплень вакциною АДП-м.

Під час заходу понад 80 людей скористалися послугами на «Території здоров’я». Вимірювали артеріальний тиск, визначали рівень цукру в крові, проходили тести на ВІЛ/СНІД, гепатити В, С. 20 осіб отримали консультацію гінеколога, 34 – сімейного лікаря, 22 – дерматолога.

Найменші гості в інтерактивній формі навчитись мити руки.

Ковельський районний відділ дякує за допомогу та сприяння у проведенні заходу КНП «Турійський ЦПМСД» та КП «Турійська лікарня планового лікування».

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024