У Луцьку хірурги пришили руку 37-річному волинянину

24 Квітня 2024, 11:26
У Луцьку хірурги пришили руку 37-річному волинянину 2086
У Луцьку хірурги пришили руку 37-річному волинянину

Хірурги клінічної лікарні Медичного обʼєднання Луцької міської територіальної громади пришили руку 37-річному волинянину.

Про це повідомили на сторінці медичного об'єднання у фейсбуці

15 квітня до медзакладу поступив пацієнт, якому відрізало променевий запʼястний суглоб. Рука ледь трималася на залишках шкіри. Його відразу взяли в операційну. 

«Довелося складати і фіксувати кістки, під мікроскопом зшивати артерії, вени, нерви та сухожилки. Ми провели не просту операцію, а реплантацію кінцівки. Зараз проводимо відповідне медикаментозне лікування і герудотерапію, тобто, лікування пʼявками. На цей момент рука жива, капілярний симптом активний, пацієнт ворушить пальцями. Сподіваємось, що нам вдалось врятувати чоловікові кінцівку», – повідомив завідувач опікового відділення, реконструктивно-відновної хірургії та хірургії китиці, лікар-комбустіолог вищої категорії Роман Трач.

За словами пацієнта М. на будівництві йому вирвало кінцівку. 37-річного мешканця Володимира швидко привезли у Луцьк та оперативно забрали в операційну.
«Лікарі сказали, що ситуація складна, можлива ампутація, але прийняли рішення рятувати руку. Прооперували, рука приживається, пальці ворушаться, кажуть, що є стабільність і надіюсь, що все буде добре. Дякую їм!», – поділився пацієнт.

Від моменту травми до того часу, коли чоловіка взяли в операційну, минуло 1,5 години. Це той час, який дозволяв хірургам боротися за порятунок руки.

До складу операційної бригади увійшли хірурги Роман Трач, Олег Мазепа, Андрій Ковальчук, Тарас Гай і Дарина Шафатинська.

За словами Романа Трача, не все залежить від медиків, а й, великою мірою, від самого пацієнта, який повинен чітко виконувати рекомендації лікарів. Коли повністю відновиться чутливість, йому потрібно буде пройти реабілітацію.

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024