У Мінветеранів підготували добірку корисних ресурсів із психологічної підтримки

23 Квітня 2024, 15:56
У Мінветеранів підготували добірку корисних ресурсів із психологічної підтримки 1445
У Мінветеранів підготували добірку корисних ресурсів із психологічної підтримки

До Всеукраїнського дня психологів у Міністерстві у справах ветеранів підготували добірку корисних ресурсів із психологічної підтримки.

Добірку ресурсів опублікували на сайті Міністерства

  • Перевірте свій психологічний стан через діагностичну система МАRТА. Пройшовши анонімне тестування, ви зможете зрозуміти, що відчуваєте та якої психологічної підтримки можете потребувати. На сайті також є практичні рекомендації для поліпшення сну, зменшення тривоги тощо. Користуйтеся: https://marta.mva.gov.ua/recommendations/categories Цей інструмент розробило Мінветеранів для ветеранської спільноти.
  •  Гаряча лінія кризової підтримки для ветеранів і їхніх родин від Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Щоб поговорити з кваліфікованим психологом, телефонуйте: 0 800 33 20 29. Лінія доступна щодня та цілодобово.
  • Нещодавно у Мінветеранів відкрили відновлений Центр соціально-психологічної реабілітації у Бородянці. І наразі працюють над розширенням кількості такого плану центрів. 
  • До уваги фахівців, які хочуть надавати послуги психологічної підтримки для ветеранів, у мінветеранів впровадили безоплатну психологічну допомогу для ветеранів та їхніх родин безпосередньо у громадах. Мінветеранів відшкодовуватиме вартість наданих послуг спеціалізованим закладам різних форм власності, які надають послуги з психологічної допомоги. Щоб стати надавачем — варто перейти за посиланням. З березня почали наповнення реєстру надавачів психологічних послуг. Сьогодні до нього вже включено 11 суб’єктів та 32 фахівця.
  • А ще рекомендують онлайн-платформу, що створена для надання безкоштовної професійної психологічної допомоги та підтримки українцям у цей непростий час. Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?» впроваджується за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Пошук допомоги – не прояв слабкості. Тому якщо ви відчуваєте потребу у психологічній підтримці – скористайтеся всіма доступними інструментами.

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024