На Волині центр контролю та профілактики хвороб співпрацюватиме із громадською спілкою «Коаліція за вакцинацію»

22 Квітня 2024, 13:33
На Волині центр контролю та профілактики хвороб співпрацюватиме із громадською спілкою «Коаліція за вакцинацію» 344
На Волині центр контролю та профілактики хвороб співпрацюватиме із громадською спілкою «Коаліція за вакцинацію»

Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб розвиває співпрацю на принципах партнерства та соціального діалогу з громадською спілкою “Коаліція за вакцинацію”.

Днями дві структури уклали Меморандум про співпрацю, повідомили у Волинському обласному центрі КПХ.

Документ підписали генеральна директорка центру Наталія Янко і членкиня директорату спілки Ірина Андріяш. Подію присвятити до Всесвітнього тижня імунізації, 24-30 квітня.

Співробітництво допоможе консолідувати зусилля для реалізації державної політики за кількома напрямками:

  • Сприяння в організації та проведенні освітніх та наукових програм, конференцій, форумів, семінарів, вебінарів, робочих зустрічей для просування профілактичних заходів в сфері громадського здоров’я.

  • Співробітництво у напрямку профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб в тому числі суспільно небезпечних інфекцій (ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, гепатитів), COVID-19, вакцинокерованих інфекційних хвороб та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

  • Популяризація здорового способу життя та активного довголіття.

  • Інформаційна підтримка ініціатив з імунізації населення.

  • Підтримка адвокаційних та інформаційних заходів щодо подолання проявів стигми та дискримінації ключових груп населення в закладах охорони здоров’я та соціальної сфери.

  • Спільна діяльність щодо інформування населення з питань радіаційної, хімічної та біологічної безпеки та інших ризиків в умовах війни та надзвичайних ситуаціях.

Укладений меморандум та реалізація його положень сприятимуть розбудові системи громадського здоров’я на Волині, зміцненню здоров’я населення, популяризації щеплень серед дітей і дорослих, розвінчуванню міфів та подоланню упереджень щодо вакцинації.

Під час візиту Ірина Андріяш також ознайомилася з діяльністю центру як отримувача імунобіологічних препаратів (вакцин) із наступним їх транспортуванням в умовах «холодового ланцюга» до медичних закладів області.

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024