На Закарпатті одразу трьом немовлятам допомогли народитися фельдшери «екстренки»

22 Квітня 2024, 09:03
На Закарпатті одразу трьом немовлятам допомогли народитися фельдшери «екстренки» 539
На Закарпатті одразу трьом немовлятам допомогли народитися фельдшери «екстренки»

На Закарпатті у неділю над ранок 21 квітня одразу трьом немовлятам допомогли народитися бригади «екстренки».

Перший виклик надійшов о 4:57 годин із міста Берегово, з району «Окремий хутір». Бригада № 600 (лікарка Ганна Басараба, фельдшер Олег Хворостяний, водій Іштван Байнок) при свічках та ліхтариках надавали допомогу 20-річній породіллі. Народився здоровий хлопчик. Маму та немовля транспортовано до лікарні. На медичному обліку жінка не перебувала. У неї це вже п'яті пологи.

Другий виклик о 6:27 годин із села Олешник з Виноградівщини: «Жінка 23 роки, перші пологи!». До породіллі виїхала бригада №802 (фельдшер Володимир Селицький, водій Павло Сігеті). У жінки все відбулося стрімко і без ускладнень. Народилась здорова дівчинка. Маму та новонароджену доставили до медзакладу.

Третій виклик – о 7:30 годин. Хустський район, село Нижній Бистрий. «Народжує 31-річна жінка, друга дитина, підозра на стрімкий перебіг пологів». На допомогу виїхала бригада № 1005 (фельдшер Сергій Бонь та водій Іван Білинець). Пологи пройшли фізіологічно, без ускладнень, хоча і стрімко… Народилась дівчинка.

Фельдшер Сергій Бонь пригадує, що це вже другі пологи які він прийняв за останній місяць:

«А тоді – були по«логи в машині. Дуже складні. Народжувала 18-річна жінка. У немовляти – сідничне передлежання, пологі передчасні, дитина недоношена – сім місяців вагітності. Але, дякуючи Богу, все закінчилось добре. Знаю, що зараз маму з немовлям вже виписали із медичного закладу. Дитинка здорова і мама теж».

Закарпатські фельдшери екстреної меддопомоги нагадують вагітним жінкам про важливість своєчасного звернення до медичних фахівців при виявленні перших симптомів пологів. 

«Вагітність – це особливий період у житті кожної жінки, і ваше здоров'я та безпека є нашим пріоритетом. Звертайтеся до медиків вчасно для безпечного ведення вагітності», – закликають медики. 

Читайте також: На Одещині за ніч одразу двоє пологів прийняли медики «швидкої» у дорозі

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024