На Одещині за ніч одразу двоє пологів прийняли медики «швидкої» у дорозі

21 Квітня 2024, 15:16
На Одещині за ніч одразу двоє пологів прийняли медики «швидкої» у дорозі 423
На Одещині за ніч одразу двоє пологів прийняли медики «швидкої» у дорозі

Одразу двоє пологів за ніч прийняли медики центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в районах Одеської області.

Про це повідомили на сторінці медзакладу у фейсбуці

Перші – у Роздільнянському районі. Тут із допомогою бригади №257 на чолі з фельдшеркою Оленою Онисівою та водієм Валерієм Базько народився хлопчик. Після чого його з мамою госпіталізували до Роздільнянської центральної районної лікарні. 

Другий виклик надійшов до села Оріхівка Болградського району. На місце направили бригаду №297 у складі фельдшерів Олександра Тошкіна і Діани Мінкової, а також водія Віталія Караянева. Активна фаза пологів розпочалася вже під час госпіталізації, тож медики допомогли хлопчикові з'явитися на світ прямо в авто швидкої. І тільки після стабілізації стану матері та дитини госпіталізація до Ізмаїльської міської лікарні була продовжена.

Зважаючи на це, одеські медики наголошують, що пологи в дорозі чи вдома – це великий ризик для життя породіллі та дитинки. 

«Ми робимо це для того, щоб убезпечити майбутніх батьків від небажаного ризику і переконати їх заздалегідь звертатися до лікувальних закладів, відповідально вести свою вагітність і слідувати рекомендаціям лікаря. Будьте свідомі, готуючись стати батьками, і зробіть усе можливе, щоб малюк з'явився на світ у безпечних умовах із командою професіоналів поряд», – зазначають одеські фахівці екстреної меддопомоги. 

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024