Як в Одесі приватний медичний дім Odrex завдяки контрактуванню з Нацслужбою здоров'я надає безоплатні медичні послуги

21 Квітня 2024, 11:56
Як в Одесі приватний медичний дім Odrex завдяки контрактуванню з Нацслужбою здоров'я надає безоплатні медичні послуги 400
Як в Одесі приватний медичний дім Odrex завдяки контрактуванню з Нацслужбою здоров'я надає безоплатні медичні послуги

Медичний дім «Odrex», заснований 11 років тому, є одним із найбільших приватних медичних закладів Одеси. У ньому пацієнти отримують сотні різних медичних послуг всіх рівнів. 

І завдяки контрактуванню з Національною службою здоров’я, деякі послуги є абсолютно безкоштовними для пацієнтів, повідомили у НСЗУ.

«Ми підтримуємо медичну реформу в нашій країні. Ми вважаємо, що це правильний шлях. І іншого шляху просто не існує. Яскравий приклад – інші країни, як-от Англія, Польща, в яких є своя служба як НСЗУ, що працює за схожим принципом. Саме тому ми підтримуємо нашу країну в реформі охорони здоров’я», – пояснює медичний директор Odrex Дмитро Гавриченко.

На цей рік приватний медичний заклад має дев’ять договорів з Національною службою здоров'я. Це – контрактування на послуги первинної та амбулаторної медичної допомоги, амбулаторної та стаціонарної реабілітації, мобільної паліативної допомоги, ведення пацієнтів з ВІЛ/СНІД, ведення осіб з психічними розладами, допомоги людям з гострим інсультом та інфарктом.

Загалом за минулий рік «Дім медицини» отримав від Національної служби 53 132 886 гривень. Найбільше коштів НСЗУ виплатило приватному медичному закладу за послуги первинної допомоги. Сімейні лікарі, які працюють в Odrex, уклали декларації з близько 49 тисячами мешканців Одеської області.

«Всі ці пацієнти, укладаючи декларацію, отримують абсолютно повний, відповідно до договору з НСЗУ, доступ до сімейної медицини. Вони отримують низку певних аналізів, кардіограму за показаннями, вакцинацію. Все, що є в рамках первинної допомоги, ці 49 тисяч пацієнтів отримують в приватній лікарні», – каже медичний директор Дмитро Гавриченко.

Контрактуватись з НСЗУ в Odrex почали одними з перших, відколи у приватних медичних закладів з'явилася така можливість.

«Ці 49 тисяч людей, не кажу, що всі, але більшість, вперше прийшла до Odrex, саме щоб укласти декларацію з сімейним лікарем. Наш інтерес був у тому, щоб вони прийшли до нас, не побоялись переступити поріг. І коли нові пацієнти прийшли і побачили, що тут не треба платити всі гроші світу при вході, що ось ваша безоплатна декларація та безоплатна вакцина, як і в будь-якій іншій поліклініці, то їм далі стало набагато спокійніше користуватись нашими платними послугами», – розповідає про переваги роботи з НСЗУ медичний директор Odrex Дмитро Гавриченко.

Загалом ТОВ «Дім медицини» надає понад 4,5 тисячі видів різноманітних медичних послуг. Крім Одеси, приватний медичний заклад має амбулаторії у прилеглих до обласного центру селищах, а також у містах Южне та Чорноморськ, що на Одещині.

Окрім Odrex, укладені контракти з НСЗУ мають 33 приватні медичні заклади, що працюють в Одеській області. Будь-який медичний заклад, незалежно від форми власності, має можливість контрактуватись з Національною службою здоров'я та надавати послуги пацієнтам за державний кошт, якщо він відповідає встановленим вимогам.

Коментар
20/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024