У Польщі 30 українських медиків екстренки вивчали досвід допомоги в умовах воєнного стану та протидії вигоранню на роботі

20 Квітня 2024, 11:53
У Польщі 30 українських медиків екстренки вивчали досвід допомоги в умовах воєнного стану та протидії вигоранню на роботі 1550
У Польщі 30 українських медиків екстренки вивчали досвід допомоги в умовах воєнного стану та протидії вигоранню на роботі

У Польщі 30 лікарів та фельдшерів з різних областей України протягом 50 годин вивчали нові методики та принципи надання екстреної медичної допомоги, які сприятимуть ефективній роботі в умовах бойових дій або прямої терористичної загрози (TCCC – Tactical Combat Casualty Care).

Про це повідомили на сторінці «103 Закарпаття».

Повідомляється, що з 12 по 17 квітня у Варшаві в рамках проєкту «Українсько-польська навчальна програма для працівниць обласних центрів екстреної медичної допомоги», що реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олени Зеленської, відбулися навчання для 30 лікарів та фельдшерів з різних областей України. 

Протягом 50 годин медики вивчали нові методики та принципи надання екстреної медичної допомоги, які сприятимуть ефективній роботі в умовах бойових дій або прямої терористичної загрози (TCCC – Tactical Combat Casualty Care). 

Також велика увага приділялася і питанням психологічної стійкості та психоемоційного відновлення.

Реалізація цього успішного проєкту стала можливою завдяки тісній співпраці з Координаційним центром КМУ та Варшавським медичним університетом, Центром медичної авіації Польщі.

«Щиро дякуємо кураторам проєкту, Ірині Микичак та професору Роберту Галонсковському, за їхню креативність та професіоналізм, за можливість вдосконалюватися і отримувати найактуальніші знання та навички! Завдяки таким ініціативам ми стаємо сильнішими, впевненішими та ефективнішими у наданні допомоги нашим співвітчизникам у найважчі часи», – йдеться у дописі. 

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024