У громаді на Волині відкрили денний центр із кризовою кімнатою

20 Квітня 2024, 09:32
У громаді на Волині відкрили денний центр із кризовою кімнатою 344
У громаді на Волині відкрили денний центр із кризовою кімнатою

У Литовезькій громаді, що на Володимищині, запрацював денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі із кризовою кімнатою цілодобового перебування.

Створили кімнату, яка запрацювала з п'ятниці, 18 квітня, за кошти державної субвенції. На її створення спрямували 1,3 мільйона гривень, повідомили у Волинській ОВА. 

Зокрема, капітально відремонтували приміщення та облаштували 4 ліжко-місця. Тут також є кухня, санвузол, душова кімната та вся необхідна побутова техніка.

Аби потрапити до Центру постраждалій особі (особам) необхідно звернутися до поліції або Центру надання соціальних послуг Литовезької сільської ради. Перебувати у таких закладах можна до 10 днів.

Контактний телефон денного центру : +380 (96) 730 27 84.

Слід зазначити, що денний центр – це доступний та безпечний простір, де у комфортних умовах постраждала від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті особа може отримати комплексну безоплатну допомогу, а саме:

• консультування психолога та соціального працівника;

• первинну правову допомогу;

• інформування про послуги інших організацій та установ, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству;

• послугу соціального супроводу, яка направлена на подолання або мінімізацію наслідків домашнього та/або насильства за ознакою статі;

• участь у групових та індивідуальних заняттях для дорослих та дітей, групах самодопомоги.

Читайте також: У Луцьку діяла територія ментального здоровʼя

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024