На Рівненщині у чотирьох медзакладах безкоштовно протезуватимуть зуби військовим

18 Квітня 2024, 13:17
Зубопротезування ветеранів 621
Зубопротезування ветеранів

На Рівненщині запускають безкоштовне протезування зубів для ветеранів.

Вже у чотирьох медзакладах почали контрактування з Національною службою здоров’я України. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

«Взяв участь в нараді, яку провела голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак, обговорили питання, які стосуються реалізації пілотного проєкту. Такі пакети не входять до Програми медичних гарантій, але фінансуються НСЗУ. Послуги будуть доступні учасникам бойових дій, людям, які отримали інвалідність через війну, і деяким категоріям військовослужбовців. Нині у чотирьох медзакладах готуються договори для контрактування. Окрім того, коригуємо цільові програми, у яких передбачалися такі стоматпослуги», – сказав Сергій Подолін.

Також він додав, що НСЗУ на цей пілот планує витрати 750 мільйонів гривень. Обсяг коштів, які надійдуть на Рівненщину, залежить від кількості укладених договорів.

Наталія Гусак під час наради додала, що загалом по Україні вже 34 надавачі мають підписаний договір із НСЗУ на пакет «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України». Ще 17 пропозицій надавачів погоджені та очікують на проєкт договору.

Гранична вартість наданих медичних послуг одному пацієнту, згідно з постановою Уряду, не може перевищувати 14 984 гривні.

Нагадаємо, що в перелік такої допомоги входять: стоматологічна консультація, рентген, або інші методи дослідження, виготовлення, встановлення та фіксація зубних протезів, проведення знеболення тощо. Варто також зазначити, що пакет не передбачає видалення зубів, лікування, а також до конструктивних елементів не враховані штамповані коронки і литі конструкції.

Читайте такожЧлени МСЕК, ЛКК та ВЛК мають задекларувати доходи за 2023 рік до 31 березня

Забезпечення медичних потреб військових за рахунок волонтерів є неприпустимою, – Калмикова

Верховна Рада дозволила родинам військових безоплатно зберігати та використовувати репродуктивні клітини

Військовим обмежили термін перебування на лікуванні за кордоном

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024