Арцизьку станцію «швидкої» на Одещині очолюватиме новий керівник

17 Квітня 2024, 19:16
Арцизьку станцію «швидкої» на Одещині очолюватиме новий керівник 366
Арцизьку станцію «швидкої» на Одещині очолюватиме новий керівник

Колективу Арцизької станції екстреної меддопомоги на Одещині представили нового керівника – Владислава Ейвазова.

Представила нового керівника генеральна директорка Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області Світлана Ізосімова разом із заступниками, повідомили в Одеському обласному центрі екстреної меддопомоги. 

В'ячеслав Аразович працює в системі екстренки близько 10 років. Розпочинав з посади санітара, далі – фельдшером і лікарем з невідкладних станів. Він також проходив службу в ЗСУ, але після контузії демобілізувався і повернувся до професії. Відтепер він очолюватиме Арцизьку станцію та налагоджуватиме її роботу в непростих умовах воєнного стану.

Зазначається, що на зустрічі з колективом станції був присутній Арцизький міський голова Сергій Парпуланський. Він пообіцяв всіляко підтримувати нового керівника та колектив екстренки, а також повідомив про те, що найближчим часом відбудеться реставрація будівлі станції.

Також присутні на зустрічі працівники станції мали змогу особисто поспілкуватися з директором Центру, поставити свої запитання та отримати відповіді безпосередньо від керівника.

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024