Медзаклади Рівненщини та Львівщини отримають генератори для роботи на випадок блекаутів

15 Квітня 2024, 16:28
Медзаклади Рівненщини та Львівщини отримають генератори для роботи на випадок блекаутів 379
Медзаклади Рівненщини та Львівщини отримають генератори для роботи на випадок блекаутів

Українські медичні заклади отримають ще 52 генератори потужністю від 18 до 240 кВт для роботи повноцінної та безперебійної роботи на випадок відключень електроенергії.

Українці зможуть отримувати медичні послуги за будь-яких умов. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України.

Там додали, що обладнання закуплене у межах спільного проєкту МОЗ та Світового банку «Екстрене реагування на Covid-19 та вакцинація в Україні».

«Генератори розподілять до дев’яти областей: Житомирської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської та Хмельницької. У переліку медзакладів – лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги тощо», — йдеться у повідомленні.

Загалом, наразі заклади охорони здоров’я України мають майже 11 200 генераторів.

 

«Проте атаки Росії на українську енергетичну інфраструктуру посилилися, і це створює додаткові виклики й навантаження для медичної системи. Тож забезпечення медзакладів обладнанням для безперебійного живлення триває по всій Україні. Постачання відбувається відповідно до актуальних потреб кожної області», — зазначають у МОЗ.

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024