Жителям Херсонщини під час встановлення інвалідності можна звернутися у п'ять МСЕК: контакти та адреси

15 Квітня 2024, 12:44
Жителям Херсонщини під час встановлення інвалідності можна звернутися у п'ять МСЕК: контакти та адреси 1274
Жителям Херсонщини під час встановлення інвалідності можна звернутися у п'ять МСЕК: контакти та адреси

Як знайти адреси та контакти МСЕК — одне із найпоширеніших запитань, яке ставлять українці, звертаючись на гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я.

З контактами МСЕК можна ознайомитися за посиланням.

МОЗ нагадує, що на період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена. Зокрема, медико-соціальна експертна комісія (далі — МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності. Тобто людина може пройти медико-соціальну експертизу незалежно від місця реєстрації,  за місцем фактичного перебування. 

Читайте також: Як жителям Закарпаття знайти адреси та контакти МСЕК

Крім того, якщо пацієнт не має змоги особисто прийти на огляд МСЕК, рішення приймається заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Читайте такожЯк волинянам знайти контакти медико-соціальної експертної комісії

Важливо, що для людей, термін переогляду інвалідності яких припав на цей період, і які не можуть пройти обстеження й оформити направлення на МСЕК, строк повторного огляду вважається продовженим на весь час дії воєнного стану та впродовж пів року після його припинення/скасування.

Читайте також: Як оскаржити рішення МСЕК

Також, якщо під час проходження медико-соціальної експертної комісії порушують ваші права, зокрема у вас вимагають гроші за проходження МСЕК, звертайтеся за телефоном 0 800 60 2019 (щоденно з 8:00 до 20:00). 

Нагадуємо, що отримати відповідь на питання зі сфери охорони здоров’я можна, звернувшись до Національного контакт-центру МОЗ — 0 800 60 20 19. Зокрема, як продовжити термін дії інвалідності, як оскаржити рішення МСЕК.

На Херсонщині у зв'язку з тимчасовою окупацією області діє п'ять медико-соціальних комісій із встановлення інвалідності. Усі вони діють у Херсоні. 

Читайте також: У Міністерстві охорони здоров'я перевірили роботу МСЕК: які порушення виявили

 

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024