Фахівці Закарпатської екстреної меддопомоги обмінювались досвідом з чеськими колегами

14 Квітня 2024, 14:52
Фахівці Закарпатської екстреної меддопомоги обмінювались досвідом з чеськими колегами 516
Фахівці Закарпатської екстреної меддопомоги обмінювались досвідом з чеськими колегами

Фахівці Закарпатського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф взяли участь у обміні досвідом з чеськими колегами.

Протягом шести днів працівники «екстренки» відвідали медично-рятувальні служби, диспетчерські центри, лікарні швидкої допомоги та навчальні заклади у Чехії. Такі ініціативи сприяють покращенню рівня надання екстреної медичної допомоги із використанням передових методик і технологій, поглиблюють знання та навички, повідомили на сторінці «103 Закарпаття».

Фахівці зазначають, що особливо вражаючим було тренування на симуляторі з надання медичної допомоги у повітрі в гелікоптері. Цей унікальний досвід відкриває закарпатським фахівцям нові перспективи в рятувальній медицині.

Не менш важливою була можливість обмінятися досвідом із чеськими колегами під час спільних навчань із залученням спеціалістів різних напрямків (пожежників-рятувальників, поліцейських та інш.), що підвищило здатності та ефективність у наданні медичної допомоги під час надзвичайних ситуацій закарпатських фельдшерів швидкої допомоги.

Візит відбувся завдяки досягнутих у лютому цього року домовленостям між Романом Сараєм, головою Закарпатської обласної ради, та гетьманами Пардубіцького краю та краю Височина.

«Висловлюємо щиру вдячність гетьманам краю Височіна Вітезславу Шреку та краю Пардубицькому Мартіну Нетолицькому за їхню підтримку, організацію та проведення цього насиченого подіями заходу. Ми впевнені, що отримані знання та досвід сприятимуть покращенню якості медичної допомоги на Закарпатті», – йдеться у дописі. 

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024