Що лікує кінезіотерапія?
Кінезіотерапія – це сучасний напрямок реабілітації, який спрямований на виправлення рухових порушень методами лікувальних вправ. У клініці «Кінезі» застосовують заняття за сучасними схемами для усунення порушених рухів.
Вправи кінезітерапією https://vertebrolog.kiev.ua/ua/kineziterapija мають гарні показники при ортопедичних проблемах різної етіології:
- спонділоартроз
- протрузії
- деформації хребта
- міофасціальний симптом
- посттравматичні зміни
- артрити любої етіології
- дисплазія
- поліневрити
Як проводиться лікування?
Відновлення за допомогою цього методу відбувається після проведення первинної консультації. Пацієнт потрапляє до кінезітерапевта та проходить обстеження для визначення персональних завдань відновлення. Після анамнестичного обстеження та тестових перевірок впроваджується індивідуальна методика занять. Для отримання найкращого результату та скорочення термінів лікування вправи поєднують з тракцією, УХТ.
Заняття виконуються через добу, вони тривають 45 хв. Навантаження збільшується в міру покращення стану відвідувача. Після реабілітації рекомендовано виконувати фізкультуру в побуті за адаптованими схемами.
В чому полягає принцип процедури? Заняття з кінезіотерапії проводяться на тренажерах, які виконують розвантажувальний ефект. До рук клієнта, використовуючи ручки, кріпляться троси з вагою, які розвантажують певну ділянку. Під час цього він робить певні рухи, поєднуючи заняття з розтягуванням. Такі тренування суттєво відрізняють дану терапію з тренажерним підходом, де ви навпаки збільшуєте вагу, перевантажуючи хребет. Розвантаження в поєднанні з необхідними рухами має гарний лікувальний вплив на суглоби.
Фактори, що досягаються за допомогою кінезіотерапії:
- зміцнення статичних м'язевих відділів тулуба,
- покращення кровообігу,
- розвантаження хребта,
- зменшення защемлення міжхребцевих нервів
Протипоказів до занять не так багато, тому що при різних хворобах людині необхідно рухи. Просто для кожної хвороби підбирається відповідний рівень навантаження, що буде мати найбільший прояв в даній ситуації. При тяжких випадках перші рухи повинні проводитись майже без навантаження з поступовим посиленням впродовж лікування.
Тривалість лікування зазвичай триває від 1 місяця до року в залежності від виду хвороби, її ускладнень та періоду перебігу.