У Луцьку відбудеться Міжнародна конференція «Лікарі та медсестринство: трансформація в умовах війни та поствоєнне відновлення»

12 Квітня 2024, 15:13
У Луцьку відбудеться Міжнародна конференція «Лікарі та медсестринство: трансформація в умовах війни та поствоєнне відновлення» 886
У Луцьку відбудеться Міжнародна конференція «Лікарі та медсестринство: трансформація в умовах війни та поствоєнне відновлення»

У Волинському медичному інституті 16-17 травня відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Лікарі та медсестринство: трансформація в умовах війни та поствоєнне відновлення».

Про це Район.Медицина повідомили у Волинському медінституті.  

Співорганізатори заходу: Міністерство охорони здоров’я України, ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України», Волинська обласна рада, Волинська обласна державна адміністрація, управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, КЗВО «Волинський медичний інститут», Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Vilnius University (Lithuania), Наукове товариство імені Тараса Шевченка, Програма розвитку ООН / UNDP Ukraine Партнери Волинський національний університет імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет, Волинська православна богословська академія, КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги», Агенція регіонального розвитку Волинської області, ГС «Кластер медичних інновацій», ГО «Асоціація медичних сестер Волині «Милосердя», БО «Львівська асоціація алергологів, імунологів та реабілітологів», БФ «Суцвіття нації», ТОВ «Askep.net», ТОВ «MISU», КП «Центр розвитку туризму» 

Формати проведення: офлайн та онлайн 

Місце проведення: м. Луцьк, РЦ «Промінь», вул. Грушевського, 2 та Волинська православна богословська академія, вул. Градний Узвіз, 5  

У програмі:

  • Виступи вчених-медиків та лікарів-практиків, науковців інших спеціальностей з України та світу 
  • Майстер-класи з актуальних питань медичної практики в умовах війни, публічні лекції з питань ментального здоров’я 
  • Презентації фармакологічних, діагностичних та цифрових партнерів 
  • Конференція внесена в реєстр МОЗ та має освітній післядипломний напрямок із видачею сертифікатів 16 травня 2024 року 
  • Однострій 16 травня – вишитий одяг із нагоди Всесвітнього дня вишиванки 

Пленарне засідання 1 

Тема: Досвід і трансформація галузі охорони здоров'я під час війни. Мета: Обмін досвідом, нові можливості та реагування на виклики воєнного часу з урахуванням кращих світових практик охорони здоров’я 

Пленарне засідання 2 

Тема: Розвиток медицини і поствоєнне відновлення України. Мета: Аналіз сучасного стану медичної галузі, впливу війни на суспільство і людину та ролі медицини в збереженні нації 

17 травня 2024 року 

Секція 1. Тема: Медсестринство в освіті та в професійних стандартах. Мета: Напрацювання сучасної моделі медсестринства. Досвід України та світу 

Секція 2. Тема: Медична допомога воєнного часу. Мета: Обмін кращими практиками надання медичної та домедичної допомоги в реаліях війни 

Секція 3. Тема: Клінічна медицина: від науки до практики. Мета: Презентація сучасних досліджень та практичних кейсів у закладах охорони здоров’я 

Секція 4. Тема: Медико-психологічна та фізична реабілітація. Мета: Імплементація сучасних підходів у реабілітації військових та цивільних.

Секція 5. Тема: Медицина як служіння: капеланство, соціум, етика. Мета: Осмислення взаємозв’язку духовного та фізичного здоров’я. Пошук ідей та розробка нових проєктів у міжгалузевих студія.

Секція 6. ІІ Форум медичних інновацій «Здорова Волинь». Мета: Огляд кращих світових інновацій у персоналізованій медицині, зокрема з використанням штучного інтелекту. Панельні дискусії на тему «Аналіз проблем впровадження інновацій в медичній галузі України».

Секція 7. Тема: Фармація: погляд у майбутнє. Мета: Огляд фармацевтичних досягнень і пошуків у науці, медицині та економіці 

Секція 8. Дні студентської науки-2024. Мета: Формування наукової спільноти молоді як потенціалу поствоєнного відновлення України.

Учасники отримають сертифікати із зазначенням обсягу: для медичних працівників 10/20/30 балів (вільний слухач/стендова доповідь/доповідь). Для науково-педагогічних та педагогічних працівників передбачено 12 академічних годин (участь із доповіддю) або 6 годин (для вільних слухачів). 

Реєстрація 

Реєстрація в Google-forms для всіх учасників триває до 1 травня 2024 року включно: https://forms.gle/cUhYcwUXc1amBZMu7 

Покликання на онлайн, програма конференції, інструкції щодо проходження тестового контролю (для БПР медичних працівників), сертифікати та збірник тез будуть надіслані на вказані електронні адреси. 

Просимо зазначати актуальні та коректні дані. 

Матеріали конференції будуть надруковані в науковому збірнику. Вартість для всіх учасників становить 200 грн. Картка ПриватБанку 5169360028302234, отримувач – Семенюк О.М. Частина Вашого оргвнеску буде перерахована на потреби ЗСУ. 

Умови публікації: 1.Приймаються тези за результатами власних досліджень; з описом клінічного випадку; оглядові тези. 

2.Тези мають містити: постановку наукової проблеми, мету, методи дослідження, результати та висновки. Список використаної літератури та джерел (не більше 5 позицій) друкується в порядку згадування в тексті та оформляється згідно з вимогами ДСТУ 8302:2015. 

3.Праворуч зазначається ім’я та прізвище автора, посада, науковий ступінь та вчене звання (для здобувачів освіти також зазначається науковий керівник), назва ЗВО/установи, організації, електронна адреса автора. Далі по центру – назва статті прописними літерами жирним шрифтом. 

4.Обсяг тез – до 3 сторінок А4. Шрифт Times New Roman, кегль 12, інтервал 1, поля – всі по 2 см. 

5.Матеріали конференції публікуватимуться в авторській редакції. За науковий зміст і якість поданих матеріалів відповідають автори або їхні наукові керівники. 

У разі невідповідності вказаним вимогам, наявності в тезах плагіату оргкомітет може відхилити Вашу заявку для участі. Якщо у Вас є додаткові запитання щодо конференції – звертайтеся, будь ласка, на e-mail: [email protected]

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024