Донори крові можуть отримати знижку на таксі

11 Квітня 2024, 14:46
Донори крові можуть отримати знижку на таксі 1416
Донори крові можуть отримати знижку на таксі

Зареєструвавшись на ДонорUA і здавши кров, донори можуть отримати знижку 45 гривень на 10 поїздок в Uber. 

Знижка діє протягом 28 днів після донації. Тепер доїхати зі знижкою можна в будь-яку точку міста, а не лише в центр крові. Про це журналістам видання Район.Медицина повідомили в організації ДонорUA.

«Донорство — це передусім допомога. Рідко можна зустріти людей, які здають кров заради нагород чи пільг — ми робимо це тому що хочемо бути корисними. Одна донація може врятувати до трьох життів, і це — найдорожча винагорода. Ми ж просто дякуємо донорам, залучаючи до бонусної програми партнерів, які можуть подарувати щось корисне. Ваші 450 мл крові сумарно дають 450 грн знижки», — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Як скористатися акцією від ДонорUA та Uber:

- зареєструйтеся на ДонорUA;

- здайте кров у будь-якому центрі крові в Україні та отримайте довідку;

- підтвердьте донацію на платформі, сфотографувавши чи відсканувавши довідку і завантажити її в особистому кабінеті (відеоінструкція, як це зробити);

- отримайте промокод;

- введіть промокод у застосунку Uber — від вартості кожної з 10 наступних поїздок система відніматиме 45 грн упродовж 28 днів.

Акція діє в усіх українських містах, де працює Uber. Ви можете скористатися промокодом за умови, якщо маєте в кабінеті донора підтверджену донацію з 5 квітня поточного року. Дія акції не залежить від маршруту поїздки. Якщо у місті, де ви здавали кров, немає сервісу Uber, але у період дії акції ви відвідуєте міста, де він є, ви зможете скористатися промокодом і отримати знижку.

Проєкт #Uber4Donors запустили два роки тому. Початково зареєстровані донори могли запланувати донацію в особистому кабінеті та безкоштовно доїхати до центру крові й назад. Дослухавшись до побажань донорів, ми змінили умови акції.

Коментар
26/05/2024 Неділя
26.05.2024
25.05.2024
24.05.2024