Заступниця голови НСЗУ відвідала багатопрофільні лікарні Миколаївської та Одеської області

08 Квітня 2024, 15:10
Заступниця голови НСЗУ відвідала багатопрофільні лікарні Миколаївської та Одеської області 433
Заступниця голови НСЗУ відвідала багатопрофільні лікарні Миколаївської та Одеської області

Заступниця Голови НСЗУ Ірина Кондратова, спільно з командою Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ на чолі з Денисом Чорним — керівником Південного МРД, відвідали багатопрофільні лікарні Миколаївської та Одеської області, які надають хірургічну та пролонговану нехірургічну медичну допомогу.

Візит включав огляд відділень, спілкування з пацієнтами, персоналом, аналіз фінансової спроможності та стратегічних перспектив закладів. Про це йдеться на сайті Національної служби здоров'я України. 

Управлінські команди усіх закладів відзначили збільшення фінансування у 2024 році коштом підвищених коефіцієнтів в межах хірургічного пакета та пролонгованого коефіцієнта в межах пакета «стаціонарна нехірургічна допомога».

За цих умов вдалося закупити наперед запаси ліків, виробів медичного призначення, підвищити витрати на харчування.

Ірина Кондратова зазначила, що до усіх надавачів є зауваження умов перебування маломобільних пацієнтів, безбарʼєрного доступу до послуг, а також у питаннях інфекційного контролю. 

НСЗУ продовжуватиме співпрацю, як у вигляді тренінгів для менеджерського складу закладів, так й у вигляді регулярних візитів команд НСЗУ з метою управління змінами.

 

 

Коментар
26/05/2024 Неділя
26.05.2024
25.05.2024
24.05.2024