Медзаклади Херсонщини та Миколаївщини зазнали найбільших втрат через війну

08 Квітня 2024, 10:15
Медзаклади Херсонщини та Миколаївщини зазнали найбільших втрат через війну 1169
Медзаклади Херсонщини та Миколаївщини зазнали найбільших втрат через війну

Попри системні обстріли та бомбардування росією української цивільної інфраструктури, зокрема й медичної, роботи з відновлення тривають від початку повномасштабної війни. Йдеться про лікарні, амбулаторії, пологові, поліклініки тощо. 

Так, за понад 25 місяців війни у різних областях України повністю або частково відновили 871 об’єкт медзакладів. З них 513 об’єктів відновили повністю та ще 358 – частково, повідомляють на сайті Міністерства охорони здоров'я України. 

Йдеться про медичні заклади на деокупованих територіях, а також ті, які зазнали невеликих ушкоджень, таких як вибиття вікон, знищення покрівлі, пошкодження фасаду тощо.

Найбільше обʼєктів відновили в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях.

Також у відомстві зазначають, що за цей час ворог пошкодив 1574 об’єкти медзакладів та ще 209 об’єктів зруйнував повністю (об’єкти відновленню не підлягають). 

Найбільших втрат зазнали медзаклади Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Київської та Чернігівської областей. У повному обсязі отримати інформацію щодо ступеня руйнування медзакладів на тимчасово окупованих територіях наразі неможливо. 

Крім того, російська армія знищила 260 автівок екстреної медичної допомоги, 150 – пошкодила та ще 125 – захопила. 

Нагадаємо, нещодавно, МОЗ повідомляло про відновлення центру первинної медико-санітарної допомоги на Дніпропетровщині, що постраждав внаслідок обстрілів росії. 

 

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024