Херсонський перинатальний центр отримав обладнання від німецьких благодійників

07 Квітня 2024, 13:10
Херсонський перинатальний центр отримав обладнання від німецьких благодійників 1219
Херсонський перинатальний центр отримав обладнання від німецьких благодійників

Німецька гуманітарна організація Help-Hilfe zur Selbsthilfe Ukraine передала кисневий концентратор Херсонському міському перинатальному центру.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у фейсбуці начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

«Херсонська міська військова адміністрація постійно співпрацює з різними фондами і благодійними організаціями для забезпечення сталого функціонування різних сфер життєдіяльності громади. Одна з таких – німецька гуманітарна організація Help-Hilfe zur Selbsthilfe Ukraine та її представник Микита Дядюшко. У Херсоні це – надійні помічники медиків», – ідеться у повідомленні.

Підкреслюється, що медичні заклади обласного центру перебувають у полі зору благодійників з моменту його деокупації. Потреби херсонських лікарень і поліклінік ретельно моніторяться, триває постійний пошук можливостей їх задовольнити.

Мрочко розповів, що цього разу благодійники передали кисневий концентратор у Херсонський міський перинатальний центр II рівня імені Зої Клименко. колектив уже випробував апарат у роботі.

Як повідомляли раніше, раніше Херсонщині передали мобільну гінекологічну клініку, її допоміг придбати Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки урядів Швеції та Норвегії.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром