Закарпатська «екстренка» отримала два сучасні мобільні венозні сканери від Комітету меддопомоги

03 Квітня 2024, 16:19
Закарпатська «екстренка» отримала два сучасні мобільні венозні сканери від Комітету меддопомоги 396
Закарпатська «екстренка» отримала два сучасні мобільні венозні сканери від Комітету меддопомоги

Комітет медичної допомоги в Закарпатті - CAMZ передав два сучасні мобільні венозні сканери медикам Закарпатської  екстренки.

Устаткування дозволяє швидко та з високою точністю визначати глибину та місце знаходження вен, повідомили на сторінці «103 Закарпаття».

Зазначається, що цей розумний електронний пристрій відмінно зарекомендував себе в умовах, коли на рахунку кожна секунда і проведення швидкої та якісної венопункції життєво необхідне. Щоб зробити укол або поставити катетер, потрібно спочатку знайти вену. У багатьох пацієнтів, особливо у маленьких дітей, судини слабо видно під шкірою, а то й зовсім не помітно.

Відомо, що під час стресу, хвилювання, крововтрати, опіків, високого чи, навпаки, низького тиску, вени мають властивість «ховатися». Саме в таких ситуаціях і допоможе цей пристрій.

«Дякуємо волонтерам Благодійної організації «Благодійний фонд «Комітет медичної допомоги в Закарпатті - CAMZ» за сприяння в отриманні допомоги у рамках проєкту «Покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні шляхом надання безпечних притулків, забезпечення продуктами харчування та непродовольчими товарами, а також психосоціальної підтримки». Проєкт в Україні реалізується за підтримки організації «terre des hommes Deutschland e.V.» та фінансування Федерального міністерства закордонних справ Німеччини», – йдеться у дописі. 

 

Довідково: Портативний венозний сканер використовує нешкідливе ближнє інфрачервоне (NIR) світло, яке спрямоване на шкіру пацієнта. Гемоглобін у крові поглинає NIR, а оточуюча тканина відбиває його. Сканер обробляє отриману інформацію, візуалізує її, додає колір та проектує на шкіру. Так можна побачити розташування кровоносних судин у реальному часі та малюнки вен, що знаходяться під шкірою на глибині до 12 мм.

 

Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024