На Волині визначилися із претендентами на нагороду Орденом святого Пантелеймона

03 Квітня 2024, 15:14
Лікарі Іван Бобрик та Олександр Солобчук 1447
Лікарі Іван Бобрик та Олександр Солобчук

У Луцьку в обласному управлінні охорони здоров’я відбулося засідання Регіональної ради Відзнаки за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

На цьому засіданні, яке відбулося 1 квітня, обрали кандидатів на присудження почесної відзнаки. Орден Святого Пантелеймона вручається тим, хто має видатні особисті заслуги та сприяє розвитку галузі охорони здоров'я та медичної науки, в благодійній, гуманістичній та громадській діяльності, а також за інші здобутки на ниві охорони фізичного та духовного здоров'я населення. Відзнака була погоджена та благословенна Предстоятелями трьох найбільших християнських Церков України.

Нагадаємо, у грудні 2023 року створена Регіональна Рада Волинської області з присудження Відзнаки та затверджено кандидатів до її складу, які будуть здійснювати конкурсний відбір 2023-2024 рр.

Серед складу Регіональної ради  – такі відомі медики області, як генеральна директорка Волинського об’єднання захисту дитинства і материнства, депутатка Волиньради Ірина Горавська, начальник управління охорони здоров’я Волинської ОВА Юрій Легкодух, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри медсестринства та екстреної медицини Волинського медичного інституту Юрій Валецький, в.о. ректорки Волинського медичного інституту, доцентка Тетяна Пастрик, виконувачка обов’язків Волинської обласної інфекційної лікарні Любов Серба, керівник Медичного центру реабілітації учасників бойових дій Луцької територіальної громади Ігор Гнетньов.

Як розповів журналістам Район.Медицина Юрій Легкодух, на минулому засіданні, яке відбулося в середині березня, члени Регіональної ради відібрали претендентів серед цивільних і військових медиків, кандидатури яких були подані на розгляд від медичних закладів. Їхні списки подавали у Київ на розгляд. Кандидатів відбирали за певними критеріями: зверталась увага на професійний та особистий розвиток, гуманність і милосердя, духовність і порядність, проактивність та ініціативність. Голосування відбувалося у закритому режимі.

На нагороду від Волині претендували шестеро цивільних та шестеро військових медиків. Серед них були лікарі Волинської обласної клінічної лікарні, Волинської обласної інфекційної лікарні, Волинського обласного госпіталю МВС, Медичного центру реабілітації учасників бойових дій Луцької міської громади, Медичного об’єднання материнства і дитинства, Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста та районних лікарень, зокрема, Камінь-Каширської лікарні.

Тож з-поміж цивільних медиків члени Регіональної ради майже одноголосно обрали нейрохірурга, завідувача нейрохірургічного відділення Волинської обласної клінічної лікарні Івана Бобрика.

«Іван Степанович – не тільки великий професіонал, а й хороша людина. Його добре знають як фахівця своєї справи не тільки на Волині, а й по всій Україні. Саме він як ніхто гідний представляти Волинь», – відзначив начальник управління охорони здоров’я Волинської ОВА Юрій Легкодух.

Серед військових медиків, яких попередньо відібрала Регіональна рада, переможцем закритого голосування став начальник служби охорони здоров’я (начмед бойової бригади) 15-го мобільного прикордонного загону, лікар фізичної та реабілітаційної медицини луцького Медичного центру реабілітації учасників бойових дій Олександр Солобчук. Нині лікар саме перебуває на передовій.

Бажаємо нашим медикам перемоги!

 

Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024