У Рівному завдяки вчасній серцево-легеневій реанімації медики «швидкої» врятували життя пацієнту

02 Квітня 2024, 14:22
У Рівному завдяки вчасній серцево-легеневій реанімації медики «швидкої» врятували життя пацієнту 321
У Рівному завдяки вчасній серцево-легеневій реанімації медики «швидкої» врятували життя пацієнту

Вчасно проведена медиками серцево-легенева реанімація врятувала життя чоловіка.

Як повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної меддопомоги, 31 березня о 20:41 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у Рівному медичної допомоги потребує 70-річний чоловік. Особа, яка викликала бригаду «екстренки» повідомила, що пацієнт помирає. Йому проводить серцево-легеневу реанімацію сусідка.

За вказаною адресою о 20:47 прибула бригада інтенсивної терапії Рівненської станції ЕМД у складі лікарки Віри Прокопчук, фельдшерів Павла Гаврисюка, Анастасії Дулюк та водія Віктора Семенюка.

На момент прибуття бригади «екстренки» пацієнту вже проводила серцево-легеневу реанімацію фельдшерка бригади інтенсивної терапії Рівненської станції ШМД Ольга Поліщук, у якої в цей день був вихідний. Жінка виявилася сусідкою пацієнта, яка одразу ж почала рятувати йому життя.

Пацієнт був без ознак життя. Медики продовжили проводити реанімаційні заходи. Завдяки спільним оперативним та професійним діям у пацієнта відновилося спонтанне дихання. Медики «екстренки» провели післяреанімаційну підтримку та негайно транспортували пацієнта в Рівненську центральну міську лікарню.

Читайте також: У Рівному від ускладнень, спричинених коронавірусом, померла жінка

 
Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024