У Львові лікарі повертають красу жительці Херсонщини, в обличчя якої вистрілив російський солдат

26 Березня 2024, 11:14
У Львові лікарі повертають красу жительці Херсонщини, в обличчя якої вистрілив російський солдат 1010
У Львові лікарі повертають красу жительці Херсонщини, в обличчя якої вистрілив російський солдат

Спеціалісти Центру «Незламні» (UNBROKEN) у межах спільного з L’Oreal соціального проєкту «Не (До) краси» – зроблять пластику жительці Херсонщини Ірині Сліньковій, в обличчя якої вистрілив російський солдат.

Куля позбавила жінку ока, розірвала щоку та потрощила кістки. Спеціалісти Центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) взялися здійснити мрію постраждалої та стерти сліди війни з її обличчя.

Пацієнтка – 63-річна Ірина Слінькова із села Кардашинка на лівому березі Херсонщини.

Ця жінка тричі постраждала внаслідок російського вторгнення. Вперше, коли ворог окупував її село. Вдруге, коли підірвав Каховську ГЕС і велика вода поглинула її дім. Втретє, коли українські ДСНСівці евакуювали жінку човном, а росіяни відкрили по них вогонь та поцілили просто в обличчя пані Ірини. Вона миттю втратила око. Також куля зачепила м’які тканини та потрощила кістки у носі і під очницею.

Рятувальникам вдалося вивезли поранену, а миколаївські лікарі провели необхідні для збереження життя операції та встановили пластину в пошкоджену частину обличчя. Та пані Ірині хотілося більшого – естетики. Тож її друзі, які випадково дізналися про соціальний проєкт «Не (До) краси», порадили звернутися по допомогу у Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ.

Львівські спеціалісти оглянули нову пацієнтку, провели всі необхідні обстеження та вибудували стратегію відновлення обличчя. У ході першого етапу лікування вирішили розв’язати не так косметичну, як фізичну проблему.

У жінки ускладнене дихання, оскільки післяопераційний рубець тисне на носову перетинку. Аби виправити це, львівські лікарі виконали втручання, яке називається ліпофілінг. Що це означає пояснює завідувач відділення пластичної хірургії Центру НЕЗЛАМНІ Дмитро Січненко.

 

«Ми взяли власні жирові клітини пацієнтки, обробили їх і заповнили дефіцит об'єму тканин обличчя в поєднанні з полінуклеотидами внутрішньошкірно, а потому провели шліфування рубця», – каже лікар.

Нині пані Ірина відновлюється після операції. Попереду на жінку чекає ще кілька процедур зі шліфування шрамів та протезування ока.

Кожна учасниця «(НЕ) до краси» абсолютно безкоштовно отримує консультацію та всю необхідну їй допомогу від кваліфікованих спеціалістів із пластичної хірургії, естетичної медицини, ментального здоров’я та, за потреби, й інших лікарів. Усі послуги: оперативні втручання, шліфування рубців та косметологічні процедури – теж безоплатні.

Проєкт триває. Щоби стати його учасницею, необхідно заповнити заявку за посиланням. 

 

 

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024