В Одесі представники профспілки екстренки відвідали родину загиблого від атаки фельдшера постраждалих медиків

17 Березня 2024, 09:14
В Одесі представники профспілки екстренки відвідали родину загиблого від атаки фельдшера постраждалих медиків 578
В Одесі представники профспілки екстренки відвідали родину загиблого від атаки фельдшера постраждалих медиків

Представники профспілкової організації Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області, а також начальник служби медицини катастроф Сергій Юрченко відвідали медиків, постраждалих у ворожій атаці на Одесу, які знаходяться на лікуванні в медичних закладах міста.

Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області. 

 Спочатку відвідали лікаря Михайла Клівняка, який зі струсом мозку, закритою черепно-мозковою травмою та численними забоями перебуває під наглядом лікарів.

Далі делегація завітала в Одеську міську лікарню №10, де проходить лікування водій «екстренки» Сергій Дмитрієв. Йому провели операцію, і зараз він перебуває у стані середньої важкості. 

Також делегація НППО зустрілася з родиною загиблого фельдшера Сергія Ротару, висловивши слова співчуття та підтримки і взявши на себе організацію церемонії прощання та поховання. 

«Від імені всього Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області обіцяємо зробити все можливе задля увічнення імені Сергія, який героїчно загинув на службі, та задля того, щоб родина загиблого героя отримала всю допомогу та всі належні пільги. І також обіцяємо всіляко підтримувати дружину та дітей покійного», – зазначають у екстренці Одеси.

Також одеські медики швидкої допомоги вдячні усім, хто вже долучився до збору коштів на користь родини Сергія Ротару. Наразі зібрано майже 400 тисяч гривень. Збір буде закритий у день поховання, у вівторок 19 березня, і всі кошти будуть передані дружині загиблого, яка виховує двох неповнолітніх дітей.

Допомога родині фельдшера Ротару: посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/9JStGMchjG

Номер картки банки: 5375 4112 1617 8322

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром