Міністерство охорони здоров'я у 20 медзакладах України планує покращити якість реабілітації дітей

04 Березня 2024, 16:41
Міністерство охорони здоров'я у 20 медзакладах України планує покращити якість реабілітації дітей 1311
Міністерство охорони здоров'я у 20 медзакладах України планує покращити якість реабілітації дітей

На базі Охматдиту відбулася Всеукраїнська конференція з реабілітації у педіатрії.

Долучилися до Всеукраїнської конференції з реабілітації в педіатрії голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде  разом із міністром охорони здоров'я Віктором Ляшко . ЇЇ організували Міністерство охорони здоров’я України, НДСЛ Охматдит, Реабілітація травм війни за підтримки ЮНІСЕФ, ВООЗ та інших партнерів, повідомили на фейсбук-сторінці Юнісеф Україна.  

Щороку близько 200 тисяч потребують висококваліфікованого реабілітаційного лікування, зокрема 15 тисяч дітей. А дитяча реабілітація передбачає цілий комплекс різноманітних медичних втручань для покращення фізіологічних функцій або відновлення втрачених функцій.

Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде підкреслив, що у 2024 році ЮНІСЕФ надав статус підтримки МОЗ у сфері реабілітації дітей.

Велика увага приділяється оснащенню закладів, де надаються послуги з реабілітації дітей, медичним реабілітаційним обладнанням, меблями, транспортними засобами.

 

Один із автомобілів, закуплених ЮНІСЕФ, передадуть Українському медичному центру реабілітації матері та дитини МОЗ України в Одесі .

Передбачається посилення потенціалу медпрацівників, які займаються медичною реабілітацією дітей.

Також запланували підтримати 20 закладів охорони здоров’я в Чернігівській, Житомирській, Волинській та Київській областях провести тренінги для двох тисяч медичних працівників, що підвищить якість обслуговування понад п’яти тисяч дітей з особливими потребами на рік.

 

 
Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024