В Одесі постраждалим від російських обстрілів надавали допомогу десять бригад «швидкої». ВІДЕО

02 Березня 2024, 16:22
В Одесі постраждалим від російських обстрілів надавали допомогу десять бригад «швидкої» 691
В Одесі постраждалим від російських обстрілів надавали допомогу десять бригад «швидкої»

В Пересипському районі Одеси постраждалим після вибуху від удару ворожого дрона надавали допомогу десять бригад екстреної медичної допомоги.

Як повідомили в Одеському обласному центрі екстреної меддопомоги, першими приїхали на допомогу постраждалим медики підстанції №3.

Вже о 1:23, через сімм хвилин після повідомлення про вибух, на місце події прибула бригада медицини катастроф № 31 на чолі з лікарем медицини катастроф Рудковським. Він разом з бригадою розпочав медичне сортування, організацію допомоги і постійно тримав зв'язок із диспетчером і відповідальним лікарем ЄОДС.

Далі одна за одною з інтервалом у кілька хвилин на місце вирушили інші бригади третьої та сусідніх підстанцій: № 30 (лікар Масюк), № 33 (фельдшер Крючкова), № 302 (фельдшер Нечепурук), № 103 (фельдшер Березівський), № 38 (фельдшер Яковлєва), бригада медицини катастроф № 61 (фельдшер Біднюк), № 301 (фельдшер Лучко), № 34 (фельдшер Кец).

На місце до розгорнутого штабу допомоги також прибув завідувач відділу медицини катастроф Сергій Юрченко задля координації роботи бригад. Медики Екстренки надали необхідну допомогу багатьом постраждалим, госпіталізували тих, хто потребував спеціалізованої медичної допомоги.

Медики центру продовжують працювати на місці події і сподіватися на порятунок людей, які, ймовірно, залишилися під завалами. На жаль, станом на зараз, виявили вже п'ятеро загиблих, в тому числі малюка.

Нагадаємо, у ніч на 2 березня росіяни атакували Одесу шахедами, влучили у багатоповерхівку. Загинули три людини, є постраждалі. Тривають пошуки людей.

Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024