Херсонська лікарня отримала мобільну амбулаторію

24 Лютого 2024, 16:29
Херсонська лікарня отримала мобільну амбулаторію 1233
Херсонська лікарня отримала мобільну амбулаторію

Одна із херсонських лікарень отримала мобільну амбулаторію вартістю близько 1,7 мільйона гривень.

Про це у телеграмі повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

«Одна із херсонських лікарень отримала мобільну амбулаторію, завдяки якій жителі Херсонської громади, у тому числі сіл та селищ, отримають доступ до якісних медичних послуг. Мобільну амбулаторію, придбання якої стало можливим за сприяння міжнародної спільноти, передала ГО «Ротарі Клуб Миколаїв». Вартість її – близько 1,7 мільйона гривень», – повідомив він.

Як повідомляється, завдяки цій амбулаторії жителям Херсонської громади надаватимуть широкий спектр медичних послуг, серед яких – огляди, щеплення, стоматологічні послуги, невеликі операції, невідкладна медична допомога тощо.

«Медична допомога – пріоритетний напрямок для нас, тому що майже кожного дня, на жаль, у Херсонській громаді страждають люди. Багато медзакладів наразі пошкоджено, а мобільна амбулаторія допоможе медпрацівникам оперативно та в комфортних умовах лікувати людей у різних куточках громади», – зазначила перша заступниця начальника Херсонської МВА Наталя Чехута.

Вона подякувала благодійникам за те, що не залишають Херсонську громаду наодинці із проблемами, які створила російська агресія.

«Спільними зусиллями нам вдається забезпечити доступ до медичних послуг усіх людей, які залишаються в Херсонській громаді Дякую, що не лишаєтесь байдужими», – наголосила Чехута.

Читайте також: Херсонцям нагадали, як і коли варто вакцинуватися від кору в умовах спалаху захворювання

 

Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024