У Командуванні медичних сил ЗСУ запустять гарячу лінію для бійців та їхніх родин

19 Лютого 2024, 09:13
У Командуванні медичних сил ЗСУ запустять гарячу лінію для бійців та їхніх родин 1316
У Командуванні медичних сил ЗСУ запустять гарячу лінію для бійців та їхніх родин

В Україні стартуватиме запуск проєкту гарячої лінії в Командуванні медичних сил ЗС України, яка має запрацювати вже з наступного тижня. Тепер кожен зможе поставити питання профільним фахівцям Медичних сил та своєчасно отримати відповідь.

Про це стало відомо під час чергової зустрічі представників Командування Медичних сил Збройних Сил України з волонтерами у сфері військової медицини, повідомили на фейсбук-сторінці Командування медсил. 

Начальник штабу – заступник командувача Медичних сил ЗС України полковник медичної служби Сергій Сніжинський поінформував учасників щодо змін до діючого законодавства в частині, що стосується провадження господарської діяльності з обігу підконтрольних лікарських засобів в зоні активних бойових дій.

Під час зустрічі учасники обговорили важливі питання у сфері медичного постачання. Окремо підіймалось питання процесу отримання та списання медичного майна.

Одним з головних питань зустрічі стало покращення якості вмісту рюкзака бойового медика.

Контактні номери та адреси комунікації громадськості будуть повідомлені додатково.

Додатково представники громадськості та КМС ЗС України обговорили питання внутрішньої комунікації медичних сил та медичних підрозділів військ.

Очікується, що анонсована гаряча лінія, безпосередня взаємодія з представниками волонтерських організацій та начальниками медичних служби усіх родів військ (сил) допоможе налагодити швидку та ефективну взаємодію.

Під час зустрічі, представники КМС ЗС України поінформували громадськість щодо напрацювань та реалізації удосконалення системи медичної евакуації на усіх її рівнях.

Приділили увагу запровадженню стандартів НАТО в напрямку надання домедичної допомоги постраждалим на полі бою.

Читайте також: Українці, які отримали протези за кордоном, можуть безоплатно обслуговувати й ремонтувати їх в Україні

В Україні курсуватимуть санітарні вагони для потреб Збройних сил України

Коментар
18/04/2024 Четвер
18.04.2024
17.04.2024