У Любомлі та Любешеві відбулися заходи до Всесвітнього дня боротьби проти раку

16 Лютого 2024, 13:55
У Любомлі та Любешеві відбулися заходи до Всесвітнього дня боротьби проти раку 670
У Любомлі та Любешеві відбулися заходи до Всесвітнього дня боротьби проти раку

Фахівці Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб і його структурних підрозділів продовжують інформаційно-розʼяснювальну роботу до Всесвітнього дня боротьби проти раку.

Основний меседж цієї комунікації – важливість профілактики та ранньої діагностики онкологічних захворювань. Цю інформацію поширюють також за допомогою друкованих матеріалів, зазначають на сайті установи

Фахівці Любомльського відділення поспілкувались із працівниками мініпекарні підприємиці Оксани Козел. У її колективі, переважно, жінки. Тому увагу зосередили насамперед на ризиках захворювань на рак молочної залози та шийки матки. 

Читайте також: Ерозія шийки матки: чи може вона перерости в рак – роз'яснення онкогінекологині

 

Фахівці розповіли – що має зробити кожна, щоб не захворіти. Це усунення канцерогенних факторів, відмова від куріння й алкоголю, здорове харчування, регулярне проходження медичних обстежень, зокрема, мамографії. Під час зустрічі також говорили про здоровий спосіб життя, профілактику інсульту, туберкульозу, вірусного гепатиту А, грипу.

Завідувач Любомльського відділення разом з медичним директором центру первинної медичної допомоги відвідали ЦНАП. Із його працівниками і відвідувачами говорили про запобігання онкології. Окрім того, йшлося про вакцинацію проти грипу та COVID-19.

Читайте також: Які послуги за Програмою медгарантій можуть отримувати онкохворі 

 

У Любешеві фахівці місцевого відділення з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку комунікували з персоналом кафе «Joy House». Жінкам нагадали про важливість самодіагностики молочної залози і як його проводити. Розповіли про переваги раннього виявлення онкологічних захворювань. Щоб не допустити харчових отруєнь, наголосили на обов’язковому дотриманні правил особистої гігієни.

Читайте також: За рік онкоцентри отримали майже 100 найменувань препаратів для лікування раку на 2,5 мільярда гривень

 

Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024