На Закарпатті фахівці агітували мешканців громад та пацієнтів медзакладів вакцинуватися від інфекцій
У Закарпатській області тривають комунікаційні заходи у межах кампанії «Шануйся! Піклуйся! Вакцинуйся!»
Як розповідають у Закарпатському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, завідувач відділення організації епіддосліджень Мукачівської філії Павло Раковці провів комунікаційні заходи у межах кампанії «Шануйся! Піклуйся! Вакцинуйся!» у Центрі первинної меддопомоги Мукачівської міської громади у медичному центрі «Сім’я».
Читайте також: Кому і коли потрібно робити бустерні щеплення від COVІD-19
Спільно з медпрацівниками проаналізували, наскільки вдалося виконати план профілактичних щеплень за 2023 рік по Мукачівській міській громаді. Спеціалісти звернули увагу на важливість вакцинації населення із груп ризику та роздали тематичні брошури, газети.
Також фахівці філії відвідали медичний центр «Здорова родина» та обласну дитячу лікарню, де нагадали працівникам та відвідувачам про важливість щеплень з метою профілактики інфекційних захворювань, зокрема таких, як грип, COVID-19 та поширили друковані матеріали.
Читайте також: Чи потрібно вакцинуватися тим, хто перехворів на COVID-19
Також працівники філії відвідали АЗПСМ та заклад дошкільної освіти села Кленовець Кольчинської громади, де розповіли про необхідність отримання щеплень від грипу та Covid-19, особливо населенню із груп ризику, розповсюдили різноманітні тематичні матеріали, буклети, газети.
Завідувачка віділенням організації епідеміологічних досліджень Виноградівської філії Світлана Неймет та завідувачка відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Ганна Крук з метою профілактики неінфекційних та інфекційних захворювань, зокрема у рамках загальнонаціональної кампанії «Шануйся! Піклуйся! Вакцинуйся!» провели бесіди у Виноградівському центрі первинної медико-санітарної допомоги та закладі дошкільної освіти №8 міста Виноградів та роздали друковані інформаційні матеріали.
Читайте також: Протягом січня у 12 областях виявили 42 випадки субваріанту коронавірусу «Дженні»