Зеленський подякував медикам Одеси та Сумщини за порятунок людей під час атаки шахедів

18 Січня 2024, 17:52
Атака шахедів по Одесі 814
Атака шахедів по Одесі

Під час атаки шахедів одеським медикам вдалося швидко та оперативно надати допомогу постраждалим.

Уночі 17 січня 13 бригада першої підстанції Одеської «екстренки» отримала виклик – шахед влучив в один з багатоквартирних будинків міста, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

За сім хвилин бригада була вже поряд, але терористи запустили другу хвилю дронів і повторно поцілили у той самий будинок. 

Медикам вдалося змінити маршрут і не потрапити під удар дрона. Згідно з найкращими світовими стандартами команда розгорнула оперативний штаб та визначила пріоритет надання допомоги.

Читайте також: В Одеській обласній дитячій клінічній лікарні – нова генеральна директорка

На щастя, загиблих не було, але миттєва реакція команди медиків була критично важливою для важкопоранених. Всі вони у найкоротші терміни були госпіталізовані.

У цю ніч 13 бригада у складі лікаря – Крижановського Владислава Євгеновича, фельдшерів – Качана Андрія Андрійовича, Свалової Ірини Михайлівни та водія Чіпіжина Володимира врятувала життя людей. 

За кілька днів до того – 13 січня – ворог вдарив ракетами й по Шостці Сумської області. Фельдшер з медицини невідкладних станів місцевої станції екстреної медичної допомоги Владислав Лисоконь отримав виклик до жінки з уламковим пораненням скроні.

Фельдшер був єдиним медпрацівником у складі своєї бригади, він професійно надав необхідну екстрену медичну допомогу 47-річній постраждалій і стабілізував її стан. Після цього жінку доставили до центральної районної лікарні – її життя було врятоване! 

«У своєму зверненні медикам подякував президент. Ми приєднуємося до слів вдячності. Українські медики – це приклад для всієї медичної спільноти світу. Ми вами пишаємось», – повідомляють у МОЗ.

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у фейсбуці та стежте за телеграм-каналом «Район.Медицина», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024
17.04.2024